O METODĚ

Naše metoda je zaměřena na prožitkovou formu výuky, která rozvíjí kreativitu a osobnost dítěte a podporuje i jeho fyzické dovednosti. Od samého počátku našeho vzniku jsme byli přesvědčeni, že propojením hudby, gest a zábavy dosáhneme u našich studentů těch nejlepších výsledků a praxe nám to jasně dokazuje.

Jedním z klíčových faktorů úspěchu, který naše metoda u dětí má, byl výběr tvůrců písniček, které jsme do našeho programu zařadili. Společnosti Super Simple, Maple Leaf Learning, Dream English a v neposlední řadě Genki English, jsou absolutní světovou špičkou ve svém oboru, což potvrzuje jejich sledovanost na You Tube.

PRINCIPY VÝUKY V ZUZU

Přinášíme do českého povědomí z exilu zpět zásady J. A. Komenského a věříme spolu s ním, že proces učení může dobře fungovat jen tehdy, je-li prostředí radostné, látka zábavná a propojená s prožitkem.

Věříme tomu, co děláme, protože víme, že svou práci děláme především pro dobrý pocit. Vidíme děti, které se dobře baví a přitom dělají pokroky.

Radost z angličtiny
Předcházení strachu a stresu
Hudba, rytmus, zapojení celého těla
Hranice

Učitel motivátor
Spolupráce
Domácí příprava

Správná výslovnost
Práce s chybou
Návaznost
Rozšiřování obzorů

NÁŠ PŘÍBĚH

Jazyková škola ZuZu English vznikla v září 2009 v Tišnově. Její zakladatelkou, duší a zpočátku jedinou aktérkou je Zuzka Molnárová, kterou děti znají pod přezdívkou Zuzu.

Pokračování

KDO JE ZuZu?

Více o nás

Ohlasy

S Karim jsme navštěvovali kurzy angličtiny od jejich 9 měsíců a váš kurz byl již třetím, ale bezkonkurenčně nejlepším, velmi pečlivě připravené kurzy od začátku až do konce, velmi nápadité a kreativní pomůcky. Karinka se pokaždé velmi těšila a nejraději by chodila každý den!! Chci vám touto cestou, poděkovat za velmi příjemně strávený čas můj spolu s mou dcerou na vašich kurzech a popřát vám, aby vás vaše chuť energie a síla předávat své znalosti dlouho vydržela a nikdo a nic vás neodradilo od práce, kterou pro děti děláte!!! Takových kantorů jako vy si musíme velmi vážit...
D. Himmerová
Výuka touto formou mě doslova lapila, viděla jsem jich mnoho, ale tato je zřetelná, jednoduchá a velmi chytlavá. Jak se říká, v jednoduchosti je, síla. Takže ještě jednou mnohokrát děkuji a také Vám přeji ještě více spokojených dětí a maminek, než máte doposud.
Myšíková Erika
Chtěli jsme Vám velmi poděkovat za perfektní (!) kurz angličtiny - Honzík si doma brouká písničky, které v hodinách pouštíte, (favoritem je What´s inside the mystery box, I can see colours everywhere a What is your name:-)), hraje si (sám od sebe, aniž ho kdokoli ponouká) na angličtinu ze školky, "pracuje" s notebookem, na kterém "pouští" písničky a asi i gesta, která ve výuce používáte. S manželem jsme se sami přistihli, že si mimoděk některé z "Honzíkových" písniček zpíváme (Ježíšek donesl CD Super Simple Songs, tak nelze nenavyknout). Tak ještě jednou díky a mnoho sil a espritu ve Vaší lektorské činnosti."
Kateřina a Lukáš Sekaninovi

Na co se nás ptáte?

Časté dotazy rodičů