ZuZu Little

Tento program je určen dětem ve věku od 4 do 6 let a celá jeho struktura je postavena na speciálních anglických výukových písničkách a videích, a to od 3 světově uznávaných společností: Super Simple, Maple Leaf Learning a Dream English. Sledovanost těchto videí na You Tube jejich světovost jen dokazuje.

Chcete, aby si vaše dítě vytvořilo k angličtině pozitivní vztah a nebálo se jí? Pak jste tu správně 🙂

V ideálním případě může dítě navštěvovat tento kurz plné tři roky, ale pokud do něj nastoupí v pozdějším věku pouze jeden či dva roky nemusí mít strach, že bude ve srovnání s ostatními zaostávat. Vytvořili jsme totiž unikátní 3-letý cyklus, kdy každý rok jsou použity písničky pouze od jednoho z výše uvedených tvůrců. Tím je každý rok pro všechny děti stejně atraktivní, ať již kurz v předchozích letech navštěvovaly nebo teprve začínají. Některé písničky se třeba i vzájemně podobají, ale vždy obsahují i nějakou novou frázi či slovní zásobu. A pak je tu i spousta písniček na zcela nové, originální téma, prostě je tu stále nač se těšit. Vše je založeno na poslechu a zpívání těchto písniček. Písně jsou melodické a hodně chytlavé s jednoduchou slovní zásobou. Každý rok se jich děti naučí 40-50, což ve výsledku čítá desítky anglických frázi se stovkami slov. Jednotlivá slova a fráze spojujeme s gesty, pohybem a emocemi. Hodiny mají ustálenou strukturu, kde se známé střídá s novým v jasně daném rytmu, což podporuje u dětí pocit bezpečí a sebejistoty.

Důležitou součástí úspěšného zvládnutí kurzu je i domácí příprava. Děti na závěr každé hodiny obdrží k novému tématu speciálně navržený pracovní list, který si vykreslí a doma si z něj pak mohou spolu s rodiči vyrobit nějakou pomůcku či hru. Rodiče také od nás obdrží elektronicky zpracované výstupy z výuky obsahující odkazy na videa, překlady textů, rady a tipy k výrobě pomůcky či hraní her atd. Největší efekt má však pro dítě zpívání písniček, se kterými se během naší výuky setkávají. Vaší snahou by mělo být, aby se tyto písničky a videa staly běžnou součástí Vašeho domova. Pokud si je budete zpívat i Vy, máte téměř vyhráno. Vždyť právě Vy jste pro Vaše dítě tím největším vzorem!

Roční kurz obsahuje 32 lekcí po 45 minutách 1x týdně.

Dítě, které projde tímto programem, odbourá pocit strachu a vytvoří si k angličtině láskyplný vztah, který ho bude provázet po zbytek jeho života. Aby však osvojené zůstalo na svém místě, je třeba pamatovat na návaznost. V hlavách nám zůstává to, co používáme…

Nezapomeňte na návaznost s naším programem ZuZu Junior.

video

Registrujte se!

V sekci REGISTRACE si vyberte typ a místo konání kurzu a vyplňte prosím všechny požadované údaje.
Registrace do kurzu je nezávazná, rozhodnout se můžete až po ukázkové hodině

Hide picture