ZuZu Little

Tento program je určen dětem ve věku od 4 do 6 let a celá jeho struktura je postavena na speciálních anglických výukových písních a videích od 2 celosvětově uznávaných společností: Super Simple a Maple Leaf Learning.

Chcete, aby si Vaše dítě vytvořilo k angličtině pozitivní vztah a nebálo se jí?
Pak jste tu správně.

V ideálním případě může dítě navštěvovat tento kurz dva roky, ale pokud první rok zaváháte, nic se neděje. I jeden rok v kurzu ZuZu Litte přináší dětem své ovoce. A nemusíte se obávat, že ve srovnání s dětmi, které již jeden rok absolvovaly, bude Vaše dítě v něčem výrazněji zaostávat. Díky tomu, že každý rok jsou použity písničky pouze od jednoho z výše uvedených tvůrců, jsou vlastně všechny děti na stejné startovní čáře. Každoročním střídáním těchto písní také udržujeme atraktivitu programu pro všechny děti stejnou, ať již kurz v předchozím roce navštěvovaly nebo teprve začínají. Některé písničky se třeba i vzájemně podobají, ale vždy obsahují i nějakou novou frázi či slovní zásobu. A pak je tu i spousta písniček na zcela nové, originální téma. Prostě je tu stále nač se těšit. Celá výuka je založena na poslechu a zpívání těchto písniček. Písně jsou melodické a hodně chytlavé s jednoduchou slovní zásobou. Každý rok se jich děti naučí až 40, což ve výsledku čítá desítky anglických frázi se stovkami slov. Jednotlivá slova a fráze spojujeme s gesty, pohybem a emocemi. Hodiny mají ustálenou strukturu, kde se známé střídá s novým v jasně daném rytmu, což podporuje u dětí pocit bezpečí a sebejistoty.

Důležitou součástí úspěšného zvládnutí kurzu je i domácí příprava. Děti na závěr každé hodiny obdrží k novému tématu speciálně navržený pracovní list, který si vykreslí a doma si z něj pak mohou spolu s rodiči vyrobit nějakou pomůcku či hru. Největší efekt má však pro dítě zpívání písniček, se kterými se během naší výuky setkávají. Za tímto účelem od nás obdržíte přístup do Klubíku, kde si můžete tyto písničky ve formě zábavných videí pouštět. Pokud se stanou běžnou součástí Vašeho domova, máte téměř vyhráno.

Roční kurz obsahuje 32 lekcí po 45 minutách 1x týdně.

Dítě, které projde tímto programem, odbourá pocit strachu a vytvoří si k angličtině hezký, pozitivní vztah, který ho bude provázet po zbytek jeho života. Aby však osvojené zůstalo na svém místě, je třeba pamatovat na návaznost. V hlavách nám totiž zůstává to, co používáme…

Nezapomeňte na návaznost s naším programem ZuZu Junior.

video
play-sharp-fill

Registrujte se!

Láká vás dát dětem jedinečnou možnost začít s angličtinou hravě, bez stresu, a pomoci jim vytvořit si kladný vztah k jazyku, díky jehož znalosti budou mít jednou širší obzory i možnosti výběru zaměstnání? Dejte dětem dárek, který je na celý život!

Hide picture