ZuZu Mini – Pohybové hrátky s angličtinou

První anglické krůčky v tomto programu jsou určeny dětem ve věku od 2 do 4 roky a jsou založeny hlavně na radosti z pohybu podporovaném jednoduchými anglickými písničkami a videi.

Jedná se o rutinní program. Děti se naučí okolo 10 písní, které se po čas celého kurzu střídavě opakují. Dynamika jejich melodií a jednoduchost textů je speciálně uzpůsobena jejich věku. A tento věk je pro učení se jazyka doslova ideální. Malé děti mají hlavičky nastavené na komplexní učení řeči. Nasávají celé věty a fráze jako houby. Každé malé dítě začne dříve či později mluvit jazykem, kterému je vystavováno. Samozřejmě, nestačí pouze pasivně poslouchat proud řeči z rádia. Řeč je součástí života, proto je nutné jazyk žít, používat jej v pohybu, v situaci, cítit v něm emoce. Výuka je přizpůsobena věku maličkých dětí svojí délkou a přítomností rodiče.

Hodiny jsou samozřejmě plné písniček, pohybu, překvapení. Nová slova a fráze se učíme se znakováním, s pohybem, s prožitkem. Je to čas pro Vás a Vaše dítě. Rodič, který lekci prožije s dítětem, si pak snázeji přenese prvky z hodin do běžného života. Navíc dítě si díky tomuto společnému prožitku svého rodiče spojí kromě mateřského jazyka i s jazykem cizím a je pro něj v budoucnu naprosto přirozené tento cizí jazyk od rodiče slyšet. Často se totiž stává, že v pozdějším věku děti odmítají, aby rodiče na ně začali jinak než mateřštinou právě proto, že je to pro ně nepřirozené. Díky programu ZuZu Mini tomu tak nebude, obzvlášť, pokud se písničky a videa z výuky stanou běžnou součástí vašeho dne.

Upozornění: tento kurz nabízíme ve spolupráci RC Studánka – více informací naleznete zde

Začínáme opět v září 2021, každý čtvrtek od 09:00-09:30

Nezapomeňte na návaznost s naším programem ZuZu Little.

Registrujte se!

V sekci REGISTRACE si vyberte typ a místo konání kurzu a vyplňte prosím všechny požadované údaje.
Registrace do kurzu je nezávazná, rozhodnout se můžete až po ukázkové hodině