ZuZu Mini – Pohybové hrátky s angličtinou

První anglické krůčky v tomto programu jsou určeny dětem ve věku od 2 let a jsou založeny hlavně na radosti z pohybu podporovaném jednoduchými anglickými písničkami a videi.

Jedná se o rutinní program. Hodiny jsou samozřejmě plné písniček, pohybu, překvapení. Děti se naučí okolo 10 písní, které se po čas celého kurzu střídavě opakují. Dynamika jejich melodií a jednoduchost textů je speciálně uzpůsobena jejich věku. Nová slova a fráze se učíme se znakováním, s pohybem, s prožitkem. Je to čas pro Vás a Vaše dítě. Rodič, který lekci prožije s dítětem, si pak snázeji přenese prvky z hodin do běžného života. Navíc dítě si díky tomuto společnému prožitku svého rodiče spojí kromě mateřského jazyka i s jazykem cizím a je pro něj v budoucnu naprosto přirozené tento cizí jazyk od svého rodiče slyšet. Často se totiž stává, že v pozdějším věku děti své rodiče při mluvení cizím jazykem odmítají právě proto, že je to pro ně nepřirozené. Díky programu ZuZu Mini tomu tak nebude, obzvlášť, pokud se písničky a videa z výuky stanou běžnou součástí vašeho dne.

Upozornění: tento kurz nabízíme ve spolupráci s RC Studánka – více informací naleznete zde

Začínáme opět v září 2022, každý čtvrtek od 9.00 – 9.30 v tělocvičně RC Studánka.

Nezapomeňte na návaznost s naším programem ZuZu Little.

REZERVACE MÍSTA

Na tuto aktivitu je potřeba se přihlásit přes rezervační systém na stránkách RC Studánka. Cena je platná dle cenníku RC Studánka.