Ohlasy

Co o naší metodě říkají rodiče a jaké jsou reakce dětí?


Děkujeme za úžasně vytvořený koncept výuky angličtiny pro děti. Kladně hodnotím zejména: -možnost vyzkoušet si první lekce zdarma -abecedu spojená se slovem a pohybem -překvapení každou hodinu v mystery boxu, -líbivé, zpěvné písničky -tvořivé pracovní listy -možnost stáhnout si písničky a další materiály -velmi milá a na děti orientovaná paní lektorka (Lída Živná), dcera si ji zamilovala – tedy lektorku i angličtinu, chodí do lekcí nadšená a doma si zpíváme. „Open-Close“ a „G-G-Gorilla“ umí napodobit i náš roční syn Děkujeme a přejeme kolektivu ZuZu samé úspěchy!

Lenka Šebelová


Děkujeme za skvělou angličtinu jsme velmi spokojení.

Pavla Drybčáková


Včera dne 15. 6. 2015 jsem byla pozvána jako jeden z mnoha rodičů na závěrečnou hodinu angličtiny v Adamově na MŠ Komenského. Zážitek to byl opravdu krásný, děti se zvládly naučit spoustu věcí a paní vyučující Brigita Rozbořilová je naprosto fantastická. Děkujeme za možnost navštěvovat kurz právě pod paní Brigitou, děti ji mají moc rády.

Lucie Poslušná Smejkalová

Dítě angličtina velice zaujala a baví ho. Rád si při hraní prozpěvuje jejich písničky. Všem vřele doporučuji!

Dáša Ludvíková

Dcera navštěvuje ZUZU již 5.rokem (od 3 let) a doufám, že se podaří otevřít kurz i příští rok. Angličtinu miluje a každý týden dělá pokroky. Vyzkoušela si i tábor a dodnes na jeho program ráda vzpomíná. Tříletý syn výuku zatím nezvládá, ale doma písničky zpívá a každý den se ptá, zda už má novou písničku. Takže ZUZU MŮŽU JEN A JEN DOPORUČIT!!!!!
Olga Machotková

Syn navštěvuje angličtinu ZUZU ve školce již druhým rokem a mohu vyjádřit naprostou spokojenost. Velmi příjemná paní učitelka Nina, zábavná forma výuky prostřednictvím písniček, výborně zpracované pracovní listy s aktivitami i na doma. V létě se zúčastnil syn také příměstského tábora a opět nadšení. Bohatý program plný aktivit a perfektní vedení. ZUZU ENGLISH DOPORUČUJI!
Gabriela Žilková Hrázská

Taky už druhým rokem navštěvují moje děti angličtinu Zuzu. Moc fajn lidi a deti se na ni vždycky strašně těší. Myslim, že dává dobrý vztah k jazyku a pochyti přirozeně jazyk aniž by jste je musely do něčeho nutit. Určitě doporučuji.
Eva Standarová

Dcera Jolanka navštěvuje ZuZu angličtinu v MŠ Říčany.Jsme nadšena vděčni, že i na vesnické školce je nabízen tak kvalitní kurz angličtiny pro nejmenší. Hodiny ji baví.  Lektor Rendy je zábavný, kamarádský, děti skvěle chytají výslovnost a přízvuk. Skvěle je zpracovaná i podpora pro rodiče, posílání písniček a lekcí pro použití na doma. Doporučujiii!
Martina Kaňová

Nejlepší metoda výuky angličtiny pro malé děti, kterou znám. Je to forma zpívání jednoduchých písniček, pohybu a tvoření, která děti zaujme a baví. Vidím to nejen na dceři, která do ZuZu chodí druhým rokem, ale i na ostatních dětech v kroužku. Angličtina je pro ně zábava. Chodila i do jiných kurzů, které se nám také líbily, ale tahle metoda mi připadá nejzábavnější a zároveň nejefektivnější. Pracovní listy jsou také příjemným zpestřením k tvoření, hraní a písničkám. Angličtinu ZuZu s Luckou (dcerou) doporučujeme.
Hana Novotná

Anglictina ZuZu je naprosto uzasna, nas syn navstevuje kurz v MS Brnenska v Kurimi uz druhym rokem a je maximalne spokojeny, hodiny ho bavi a tesi se na ne, naucena slovicka zaclenuje do bezne komunikace, zpiva si naucene pisnicky…Pri vyuce se i „vyradi“ , je to vlastne anglictina i s „rozcvickou a vytvarkou“ v jednom. Rozhodne vsem doporucujeme!
Lucka Horakova

Skvele promysleny a zabavny system vyuky. Deti se uci prirozene, zapoji vsechny sve smysly, hlavu i telo. Velmi ocenuji pravidelne vystupy zasilane rodicum, diky nim vim, co se na hodine probiralo a na co navazat. Vrele ZUZU doporucuji.
Lucie Šteflíčková

Nikolka moc děkuje za již třetí úžasný rok strávený s angličtinou Zuzu ve školce v Tišnově. Hodiny ji moc baví, těší se, doma zpívá…velmi často nás již překvapuje slovíčky, která z ní najednou padají…jsme mo rádi…
Iveta Ondráková

Dcerka začala chodit v 5 ti letech, škoda, že jsem o Vás nevěděla dřív. Velice doporučji, dcerka chodí ráda, v autě nás prosí, aby jsme pustili AJ písničky. Super, spokojenost. Určitě to díťeti hodně dá.
Drahomíra Sklenářová

Dcera chodí na hodiny ve školce, moc se jí to líbí, začala brzo ale pěkně ji to chytlo. Super, doufám že to vydrží. tak nakonec dám 5stars. Není co vytknout.
Antonín Kočí

Šimon se na angličtinu moc těší, pana učitele Dalibora má moc rád (už se těší až bude zdravý). Forma kterou se děti nenásilně učí je super. Písničky si pouštíme v autě i doma, a válí s námi i mladší dcerka. Písničky jsou chytlavé, že si je zpívám někdy sama. Líbí se mi tématické hodiny:-) a musím říct že toho syn už umí opravdu hodně.
Kamila Novotná Kružíková

Jsem spokojena, můj syn má kroužek angličtiny na ZŠ Křidlovicka. Zlepšil se, a v 2 třidě dostal se ze slabé skupiny do silné. Už se těším až jich bude učit rodily mluvčí. Je slyšet že děti se učí vyslovovat slova správně, dokonce už opravuje i mne když probíramé angličtinu a já něco špatně vyslovim. Tohle jsem pravé chtěla, aby cítil zda mluví správně a aby to věděl dokonale. Od září dam do kroužku i mladšího kluka, vím ze jim to do budoucna jenom prospěje.
Anhelina Laslov

Se ZuZu jsme maximálně spokojeni. Dcera začala chodit na angličtinu, když jí byly tři. Myslel jsem si, že z toho moc mít nebude, ale od samého začátku si prozpěvovala písničky, hrála si s výstupy z pracovních listů. Brzy si zvykla být v hodině sama a vždy se na hodiny moc těšila. Po prvním roce jsme museli změnit vyučujícího, ale také nová paní učitelka je výborná, dcerka si na změnu rychle zvykla a angličtinu má moc ráda.
Luboš Kresta

Dcera navštěvuje ZuZu již 2 roky, absolvovala i příměstský tábor a je maximálně spokojená. Po každé lekci nám doma nadšeně sděluje novinky, které se naučili. Ráda zpívá písničky a vyplňuje pracovní listy vč. tvoření kreativních pomůcek, se kterými si následně i hrajeme. Troufnu si tvrdit, že má výbornou výslovnost…jednoduše přirozenou. Lektoři jsou velice milí, profesionální a děti je zbožňují. Na ZuZu určitě přihlásíme i naši mladší dceru, jakmile dospěje do patřičného věku  Nezbývá mi než říci – DOPORUČUJI! 
Michaela Kupská

Dcera navštěvuje kroužek angličtiny druhým rokem při MŠ v Drnovicích, už po prvním roce byly vidět výsledky. Mohu říci, že se na angličtinu těší a je pořád nadšená z každé hodiny. Doma společně dotváříme pomůcky z pracovních listů a opakujeme písničky se zasílaných materiálů, které jsou pro rodiče velkou pomocí. Doma si dcerka prozpěvuje anglické písničky a k ní se přidává i naše mladší, angličtina se jim do hlaviček dostává nenásilnou formou, úplně přirozeně. Jsem spokojená a dcera také, určitě budeme v ZuZu angličtině pokračovat i v dalším roce.
Ilona Vlachová Poláčková

Mám dvě dcery, 9letá má „klasickou“ angličtinu ve škole a je to prostě hrůza. Angličtinu nenávidí, písemky píšou formou, že opravdu píšou slovíčka tak, jak se píšou (na výslovnost či snad na samotné mluvení se absolutně kašle). Mladší měla angličtinu v lesní školce s Vandou Marečkovou, a byť měla jen jednu hodinu týdně, prostě něco v hlavě zůstalo. Vidím, že se nebojí promluvit.
Eliška Bartheldyová

Moc jsme byli v mateřské škole Bílého Brno z vyuky nadšeni. A syn si po 8 měsících písniček opakoval slovička a uměl je použít.
Eva Zichová

Chtěla bych Vám za Vaši práci moc poděkovat neboť naše dcera je ze způsobu Zuzu výuky nadšená již 4 roky.
Klára Odehnalová

Obě mé dcery na vaši angličtinu chodí už několikátý rok na MŠ a ZŠ Pastviny a jsou stále stejně nadšené a pozitivně naladěné, jako na začátku. Což je pro mě důkaz, že to děláte dobře.
Svatava Staňková a holčičky Sofie a Ella van Meerveld
Náš Toník angličtinu v lesní školce miluje,za ten rok se naučil spoustu slovíček a větných spojení.
Boris Karloff


Verunce se kurzy moc líbí, pořád si doma něco pobrukuje.
Jůzovi

 

Syn chodí 1. rokem do ZuZu angličtiny na ZŠ Křídlovické a má ji rád a já jsem nadšená. Ani ve školce, ani v ZŠ se zdaleka tolik nenaučil.

Hana Veselská


Angličtina ZuZu je pro nás velice důležitá a hlavně jsme šťastní, že jsme u Zuzu English našli vhodné prostředí pro dceru Kláru. Není nijak průbojná, má obavy z nového, ale angličtinu v Medlánkách v Jabloňce miluje. Moc jí to dalo.

 

Jana Chlupová


Chci Vám říci, že náš syn Vojta se díky vaší metodice velice rád připravoval na hodiny,často seděli spolu s mladším bratrem a zpívali si písničky z probírané lekce. Nehledě na to, že školní angličtinu jsme tím pádem vůbec nemuseli řešit.Má stále 1*.

Petra Žic