Program pro jesle

ZUZU MINI

Tento program je určen dětem ve věku od 18 měsíců do 3 let a je založen hlavně na radosti z pohybu podporovaném jednoduchými anglickými písničkami a videi od společnosti ELF Learning.

V bačkůrkách do světa angličtiny…

RUTINA

Jedná se o rutinní program. Děti se naučí okolo 10-15 písní, které se po čas celého roku střídavě opakují v jednom výukovém bloku týdně. Písničky mohou být učitelem zařazovány i ve volných chvílích po čas celého týdne.

JEDNODUCHOST

Dynamika melodií, rytmus a jednoduchost textu písní jsou speciálně uzpůsobeny věku dítěte. Během výuky používáme na vysvětlení písní češtinu a texty jsou opravdu jednoduché, takže i učitel neangličtinář to zvládne.

PŘIROZENOST

Program dětem poskytuje volnost a svobodu, díky které je pro ně vnímání cizího jazyku naprosto přirozené. Zároveň však začleňuje první krůčky ke zvládnutí součinnosti a spolupráce v dětském kolektivu (první kruh, chytnutí se za ruce, půjčování hraček, uklízení atd.).

RADOST A SMÍCH

Nová slova a fráze se děti učí zpíváním za doprovodu znakování, pohybu, prožitku. Tato kombinace dětem přináší radost a smích. Na angličtinu se pak vyloženě těší.

SPOLUPRÁCE

I rodiče mají možnost podpořit své ratolesti a pouštět jim videa doma. Díky společnému prožitku si dítě svého rodiče spojí kromě mateřského jazyka i s jazykem cizím a je pro něj v budoucnu naprosto přirozené tento cizí jazyk od rodiče slyšet.