ZuZu Speakers

Schopnost rozumět přízvuku rodilého mluvčího.

Sebejistota, suverenita při komunikaci s ním.

Rychlé reakce na jeho otázky.

 

Vítejte v cíli naší cesty. Gratulujeme.

Kurz pouze pro absolventy programu ZuZu Junior. Celá výuka probíhá výhradně v angličtině pod vedením rodilého mluvčího. Témata probraná i nová v tomto kurzu dostanou nový rozměr, jelikož zde už není místo pro češtinu. Kurz je postaven na interaktivních aktivitách vybízejících ke komunikaci v anglickém jazyce. Návaznost na Genki English, zkušený lektor a mnoho nového.

Roční kurz obsahuje 32 lekcí po 45 minutách 1x týdně.

Spolupracujeme s Alexandrem Derhakem – charismatickým američanem a hráčem baseballu za klub Draci Brno.

800x600

Alexander Derhak

Se narodil v roce 1981 ve městě Elmira ve státě New York, dětství strávil v oblasti Nové Anglie ve státě New Hampshire, následně se jeho rodina přestěhovala na jih Floridy. Univerzitu studoval v Severní Karolíně. Zprvu hrál jako profesionální baseballový chytač za různé americké týmy – například v Amarillu nebo v El Pasu v Texasu či Schaumburgu v Illinois. Po pár letech začal hrát v Austrálii a do Brna přijel jako profesionální sportovec v roce 2010. Potkal zde dívku, s níž se ve městě usadil a mají spolu syna a dceru.

V klubu Draci Brno hraje za tým A, trénuje juniory a tým hráčů do 21 let. V roce 2015 je osloven naší jazykovou školou a velice záhy v něm objevujeme jeho skrytý talent velice schopného a charizmatického lektora angličtiny.

Registrujte se!

V registračním systému si vyberte typ a místo konání kurzu a vyplňte prosím všechny požadované údaje.

Registrace do kurzu je nezávazná, rozhodnout se můžete až po ukázkové hodině